How to Earn Daily $40 with JustBeenPaidJoin Now You have Nothing to do only register and buy positions ($10.0
per position). you will receive daily profit 2% .U will earn Earning estimate : When yu will Start JSS With Small Investment then your daily earning will increase everyday . Now calculate your earning according to this chart. If you are starting with 10 positions ( 10 x $10 = $100 ) , You will get daily $2 ....(2%) Days Positions Daily 2% Earning Total Earning Extra $ 1 10 $2 $2 2 10 $2 $4 3 10 $2 $6 4 10 $2 $8 5 10 $2 $10 Your total Profit will reach $10 After 5 days , So Now you will Buy an Other Position and Now your daily earning is $2.20 ... ok Days Positions Daily 2% Earning Total Earning Extra $ 6 11 $2.20 $2.20 7 11 $2.20 $4.40 8 11 $2.20 $6.60 9 11 $2.20 $8.80 10 11 $2.20 $11 1 Now again You earn $11 , so buy another position in $10 and $1 is extra in your account fr next position. Now you Active Positions = 12 Daily profit = $2.40 Your Total profit in 10 days = $21
11 12 $2.40 1+2.40 = $3.40 12 12 $2.40 $5.80 13 12 $2.40 $8.20 14 12 $2.40 $10.60 0.60 Again You HAve earn $10.60 , Now buy another position in $10 and $0.60 is extra in your account for next position. Now you Active Positions = 13 Daily profit = $2.60 Your Total profit in 14 days = $30.60
Now your account balance = $11 , Now buy another position in $10 and $1 is extra in your account for next position. Now you Active Positions = 14 Daily profit = $2.80 Your Total profit in 14 days = $41
19 14 $2.80 1+2.80 = $3.80 20 14 $2.80 $6.60 21 14 $2.80 $9.40 22 14 $2.80 $12.20 2.20 Now your account balance = $12.20 , Now u can buy another position in $10 and $2.20 is extra in your account for next position. Now you Active Positions = 15 Daily profit = $3 Your Total profit in 22 days = $52.20 23 15 $3 2.20+3 = $5.20 24 15 $3 $8.20 25 15 $3 $11.20 1.20 Now your account balance = $11.20 , Now u can buy another position in $10 and $1.20 is extra in your account for next position. Now you Active Positions = 16 Daily profit = $3.20 Your Total profit in 25 days = $61.20
26 16 $3.20 1.20+3.20 = $4.40 27 16 $3.20 $7.60 28 16 $3.20 $10.80 0.80 Now your account balance = $10.80 , Now u can buy another position in $10 and $0.80 is extra in your account for next position. Now you Active Positions = 17 Daily profit = $3.40 Your Total profit in 28 days = $70.80
29 17 $3.40 0.80+3.40 = $4.20 30 17 $3.40 $4.20 31 17 $3.40 $7.60 32 17 $3.40 $11 1 Now your account balance = $11 , Now u can buy another position in $10 and $1 is extra in your account for next position. Now you Active Positions = 18 Daily profit = $3.60 Your Total profit in 32 days = $81 33 18 $3.60 1+3.60 = $4.60 34 18 $3.60 $8.20 35 18 $3.60 $11.80 1.80 Now your account balance = $11.80 , Now u can buy another position in $10 and $1.80 is extra in your account for next position. Now you Active Positions = 19 Daily profit = $3.80 Your Total profit in 35 days = $91.80 36 19 $3.80 1.80+3.80 = $5.60 37 19 $3.80 $9.40 38 19 $3.80 $13.20 3.20 Now your account balance = $13.20 , Now u can buy another position in $10 and $3.20 is extra in your account for next position. Now you Active Positions = 20 Now u will earn Daily profit = $4 Your Total profit in 35 days = $103.20
And Soo ON till Unlimited positions , unlimited daily earning and make your future Bright U will earn thousands of
dollars during this time. After 150 day You will reach daily $40 + profit , Also will earn thousands of dollars during this time. ConTact : 03152434488 Email : Ptcjob.tk@gmail.com www.facebook.com/zeniemo
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||